دستگاه بسته بندی خانگی – قیمت و ویژگی ها

برای ایجاد کسب درآمد در منزل مشاغل زیادی که از طریق به کار گیری دستگاه های مختلف که از نمونه صنعتی آنها نسخه خانگی طراحی شده است وجود دارد.

بسته بندی انواع محصولات گوناگون از جمله مواد غذایی جزئی از کارهای پردرآمد و پر تقاضا می باشد و در این زمینه دستگاه های متفاوتی وجود دارد.

از جمله این دستگاه ها به دستگاه پرکن، دستگاه دوخت، دستگاه خشک کن، دستگاه آبگیری، دستگاه سیل وکیوم و دستگاه شیرینگ اشاره کرد.

عموم دستگاه های بسته بندی خانگی از حجم پایین ، وزن سبک، ابعاد کوچک (به طوری که بر روی میز قرار بگیرند) و با عملکرد آسان( دستی و نیمه اتوماتیک) طراحی و ساخته می شوند.

به طور کلی دستگاه های بسته بندی خانگی از قیمت های مناسبی برخوردار می باشند و تهیه آنها به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

دستگاه بسته بندی خانگی حبوبات

بسته بندی حبوبات در منزل از طریق دستگاه به دو صورت امکان پذیر می باشد: ۱-با استفاده ار سلفون ۲- بسته بندی در  ظروف یکبار مصرف.

اگر قصد بسته بندی حبوبات در سلفون ، بطری شیشه ای و یا بطری پلاستیکی را داشته باشید با استفاده از دستگاه پرکن می توانید این کار را انجام دهید.

برای پک کردن درب سلفون از دستگاه دوخت و پک کردن انواع بطری از دستگاه سیل القایی استفاده می کنند.

در صورتی که از ظروف یکبار مصرف برای بسته بندی حبوبات استفاده می کنید، دستگاه سیل حرارتی و یا دستگاه سلفون کش می تواند به شما کمک کند.

دستگاه بسته بندی خانگی خشکبار

 

دستگاه بسته بندی خانگی خشکبار

برای بسته بندی خشکبار در منزل همانند حبوبات از دستگاه پر کن گرانولی می توانید بهره ببرید که قابلیت بسته بندی در اوزان مختلف را دارد.

البته در صورت تمایل و داشتن فضا و شرایط از دستگاه تفت نیز برای طعم دار کردن محصول می توانید استفاده کنید.

با استفاده از انواع دستگاه دوخت برای اشکال مختلف دوخت درب سلفون را می توانید پلمپ کنید.

اگر مایل به بسته در ظروف پلاستیکی یکبار مصرف هستید باید از دستگاه سیل حرارتی وکیوم استفاده کنید.

 

دستگاه بسته بندی خانگی زعفران

زعفران یا طلای سرخ علاوه بر گرانبها بودن به دلیل حساسیت محصول باید با دقت و احتیاط زیادی بسته بندی و حمل شود، پر کردن زعفران در منزل باید به صورت دستی در سلفون انجام شود و سپس با استفاده از دستگاه دوخت درب سلفون

پلمپ شود.

درانتها برای بسته بندی نهایی می توانید از دستگاه شیرینگ کابینی استفاده کنید که این دستگاه در دو مدل رومیزی و پایه دار طراحی می شود.

 

کسب درآمد و میزان سود با دستگاه بسته بندی خانگی

در منزل با بسته بندی کردن انواع مواد غذایی به خصوص مواد پر مصرف مانند ترشی، شور، حبوبات، خشکبار، ادویه جات و… به راحتی می توانید به کسب درآمد برسید و به اقتصاد خانواده خود کمک کنید.

با وجود شرایط سخت در جامعه کنونی کسب درآمد و سود هر چقدر اندک می تواند به دوام زندگی و حل مشکلات اقتصادی تا حدودی راه حل باشد.

برای کسب درآمد در مشاغل خانگی با به کار گیری سرمایه اندک و خرید دستگاه های بسته بندی خانگی می توانید برخوردار شوید.

اگر محصول مرغوب، همراه با کمی سلیقه در رنگ آمیزی بسته بندی انجام شده شیک و با دستگاه کیفیت بالا انجام شود قطعا به شمار مشتریان اضافه خواهد شد و سبب کسب درآمد بیشتر و بالا رفتن میزان تولید و سود بالاتر خواهد بود.

 

 

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی کاملا منوط بر نوع دستگاه ، ابعاد دستگاه ، کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه و امکانات آن قابل تغییر است گرچه به طور کلی قیمت دستگاه های بسته بندی خانگی مناسب می باشد.

اما با توجه به حجم کار مشاغل خانگی و بالا نبودن ظرفیت تولید در واقع نباید دستگاه از مبلغ بالایی برخوردار باشد.

دلیل دیگر این امر نبودن حساب در گردش و سود بالا در این مشاغل نیز هست و برای گسترش آن نیاز به پایین بودن هزینه ها کاملا طبیعی می باشد.

 

دستگاه بسته بندی خانگی دست دوم

با توجه با اینکه قیمت دستگاه های بسته بندی خانگی از ارقام بالایی شکل نگرفته اند اما در برخی از موارد و برای برخی از افراد بازهم توان تامین دستگاه نو مقدور نمی باشد.

تنها راه حل برای این ماجرا اقدام به تهیه و خرید دستگاه بسته بندی حانگی دست دوم با در نظر گرفتن کاربرد دستگاه می باشد.

 

خرید دستگاه بسته بندی خانگی

خرید دستگاه بسته بندی خانگی بهتر است از کانال خود شرکت سازنده انجام شود و بدون واسطه، زیرا با وجود قیمت مناسب دستگاه در صورت اضافه شدن رابط میان خریدار و سازنده قیمت دستگاه افزایش می یابد و ممکن است به خریدار از لحاظ هزینه های اولیه برای شروع کار آسیب بزند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *