خرید دارت؛راهنمای خرید تخته دارت| +۱۰ تخته دارت برتر۱۳۹۹

راهنمای خرید دارت 1399

در این مقاله قصد داریم به مهم ترین نکاتی که هنگام خرید تخته دارت باید توجه داشته باشیم را بررسی کنیم و در ادامه آن به معرفی لیست بهترین دارت ها خواهیم پرداخت، این محصولات جزو پرفروش ترین تخته دارت های چند سال اخیر هستند و به به نوعی امتحان خود را پس داده اند!

🟢 تخته دارت یک وسیله سرگرم کننده و البته کاملاً ورزشی است که حتی از مسابقات بین المللی نیز برخوردار است و هر ساله افراد بسیاری در مسابقات مختلف دارت زنی شرکت می‌کنند و با سایر شرکت کنندگان به رقابت می‌پردازند. ورزش دارت ورزش ساده ای است، ولی این کافی نیست که فقط وسط تخته دارت را هدف قرار دهیم و پرتاب کنیم😁، بلکه تخته دارت ۶۲ قسمت برای امتیاز دارد که هر کدام به نوبه خود از حساسیت بالایی برخوردار است

یکی از مهم ترین فواید ورزش دارت، بالا بردن دقت و تمرکز افراد است، به همین علت پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را مطالعه کنید تا به کمک آن بتوانید مناسب ترین دارت از نظر قیمت و کیفیت را انتخاب و خریداری کنید.

 

نکات مهم و ضروری  هنگام خرید تخته دارت

۱-جنس تخته: 

نکات خرید دارت

۲-جنس دارت: 

بهترین جنس دارت برای خرید

۳- نوع محصول:

بهترین نوع محصول DART برای خریداری

۴- یک طرفه یا دو طرفه: 

خرید دارت یک طرفه یا دو طرفه

۵- قیمت تخته دارت:

C:\Users\IHC\Desktop\0 دارت کده\خرید دارت\قیمت تخته دارت برای خرید.jpg

بعد از آشنایی با مهم ترین نکات خرید دارت ، وقت این رسیده که بهترین و پرفروش ترین دارت های موجود در بازار ایران رو معرفی و بررسی کنیم .تمامی این  دارت ها دارای کیفیت فوق العاده و با گارانتی دیجی کالا هستند. شما با کلیک روی دکمه “خرید” یا تصویر هر مدل تخته دارت میتونید به اطلاعات بیشتر و جامع تری دست پیدا بکنید.

لیست بهترین مدل تخته دارت های بازار ایران 🎯

۱-دارت سوزنی بویلی سایز ۱۷اینچ

 دارت سوزنی بویلی

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

Boili با معرفی محصول با کیفیت دارت سوزنی با ضخامت ۱/۲اینچ و سایز ۱۷ اینچی. همراه با ۶عدد تیر دارت. به صورت دو طرفه قابل استفاده میباشد. دورتادور دارت با سیمهای فلزی پوشانیده شده است که موجب افزایش استحکام و مقاومت این دارت شده است.

مشخصات دارت سوزنی بویلی
مشخصات دارت سوزنی بویلی

💰آخرین قیمت محصول : ۱۱۷ هزار تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد Boili advanced dart board 17inch:

نظرات کاربران در مورد Boili advanced dart board 17inch:

 


۲-تخته دارت سوزنی پرو اسپرتز سایز ۲۲ اینچ

تخته دارت سوزنی پرو اسپرتز
تخته دارت سوزنی پرو اسپرتز
خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا
 • نوع سیبل:دو طرفه
 • نوع دارت:سوزنی
مشخصات تخته دارت سوزنی پرو اسپرتز مشخصات
مشخصات تخته دارت سوزنی پرو اسپرتز مشخصات

 

 

💰آخرین قیمت محصول : ۲۱۸ هزار تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد Pro Sports Dartboard Size 22 Inch:

تخته-دارت-سوزنی-نظرات-پرو-اسپرتز.

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

 


۳-تخته دارت بویلی کد BL-17115

تخته دارت بویلی

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا
 • نوع سیبل:دو طرفه
 • نوع دارت:سوزنی
 • درجه بندی:دایره ای
مشخصات تخته دارت بویلی کد BL-17115
مشخصات تخته دارت بویلی کد BL-17115

 

 

💰آخرین قیمت محصول : ۹۴ هزار تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد Pro Sports Dartboard Size 22 Inch:

نظر خریدارن دارت بویلی

 

 


۴-دارت دیجیتال مدل Radical Zero

دارت دیجیتال مدل Radical Zero

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

بهترین دارت دیجیتال موجود در بازار را میشناسید ؟ رادیکال دارت(Radical Zero) دستگاهی متناسب برای باشگاه‌های بدن سازی ، باشگاه‌های بیلیارد ، سالن‌های ورزشی ، گیم‌نت‌ها و تمام مجموعه‌های تفریحی ورزشی می‌باشد. این دستگاه که برای ورزش دارت طراحی و تولید شده امکان مسابقه بین دو تا چهار نفر را به طور همزمان دارد و همچنین تا هشت نفر میتوانند به صورت گروهی بازی کنند. رادیکال دارت دارای ۱۲ بازی مختلف دارت می‌باشد که با پرتاب دارت به سیبل به صورت هوشمند و خودکار امتیاز را محاسبه و در صفحه نمایش نشان می‌دهد.

در این دستگاه برای مشخص کردن جای ایستادن افراد از لیزر و برای نمایش امتیازات از نمایشگر ۲۲ اینچی LEDاستفاده شده و به صورت کارت‌خوان دیجیتال و یا سکه خوان قابل سفارش است. با توجه به درآمد زا بودن، دستگاه به طور معمول در قسمتی از مجموعه قرار می‌گیرد که مقابل دید همگان باشد و همچنین پیشنهاد می‌شود فضایی (۱۹۳ سانتی‌متر) مقابل دستگاه برای ایستادن افراد در نظر گرفته شود. رادیکال دارت نمونه ایرانی و بصرفه دستگاه ماتریکس است که از تفاوت‌های آن میتوان به مقاومت جنس سیبل ،قیمت پایین خدمات، بروز بودن تکنولوژی ساخت و مصرف پایین آن اشاره کرد.

مشخصات دارت دیجیتال ایستاده زیرو

💰آخرین قیمت محصول : ۲۱ میلیون تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد تخته دارت دیجیتال مدل رادیکال زیرو (Radical Zero):

نظرات کاربران در مورد تخته دارت دیجیتال مدل رادیکال زیرو (Radical Zero)


۵-تخته دارت سوزنی پرواسپرتز طرح یال اسبی مدل ۱۸۱۸B سایز ۱۸ اینچ

تخته دارت سوزنی پرواسپرتز طرح یال اسبی

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا
 • نوع سیبل:یک طرفه
 • نوع دارت:سوزنی
 • درجه بندی:مشبک

مشخصات سیبل

تخته دارت سوزنی پرواسپرتز طرح یال اسبی

💰آخرین قیمت محصول : ۵۰۰ هزار تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد تخته دارت سوزنی پرواسپرتز طرح یال اسبی مدل ۱۸۱۸B سایز ۱۸ اینچ:


۶-تخته دارت سوزنی مدل TDBRISTLE001-B

دارت سوزنی

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

دارت سوزنی طرح یال اسبی سایز ۱۸ اینچ بازی پرهیجان و لذت‌بخش در زمان اوقات فراغت است. این دارت از طراحی و ابعاد مناسب برای بازی دارت و لذت‌بردن از آن در کنار دوستان یا خانواده برخوردار است. تخته‌ی به‌کاررفته در ساخت این مجموعه از جنس تار موی اسب والیاف تهیه شده است تا در اثر پرتاب زیاد دارت و سوراخ‌شدن قسمت‌های آن، کیفیت اولیه‌ی خود را از دست ندهد و باعث آن میشود که پس از در آوردن دارت از تخته جای سوراخ دارت را پر میکند.
همراه این مجموعه ۶ عدد سوزن دارت آهنی عرضه شده است تا پس از تهیه‌ی آن بتوانید بازی دارت را شروع کنید و از این ورزش جذاب لذت ببرید.

مشخصات سیبل

C:\Users\IHC\Desktop\0 دارت کده\خرید دارت\دارت سوزنی مدل TDBRISTLE001-B.jpg

💰آخرین قیمت محصول : ۹۹۹ هزار تومان💰

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

نظر خریداران در مورد دارت سوزنی مدل TDBRISTLE001-B:

2020-06-03-00_13_19-مشخصات،-قیمت-و-خرید-تخته-دارت-سوزنی-مدل-TDBRISTLE001-B-_-دیجی‌کالا.jpg

 

خرید با بهترین قیمت از دیجی کالا

One thought on “خرید دارت؛راهنمای خرید تخته دارت| +۱۰ تخته دارت برتر۱۳۹۹

 1. علی :

  تاریخچه این ورزشبه نقل از ویکی پدیا :
  تاریخ نویسان تخمین می‌زنند که احتمالاً نخستین بار این ورزش که در زمان خود نوعی تفریح هم محسوب می‌شد، در سده‌های میانه در انگلیس آغاز شده‌است، چرا که شواهد و اسناد دقیقی از آن در دسترس نیست و به‌طور تقریبی به سرنخ‌هایی رسیده‌اند که نشان می‌دهد عده‌ای این ورزش را به دانش آموزان دوره متوسطه آموزش می‌دادند که بتوانند با قوی‌تر ساختن عضله‌های بازو و ساعد خود نشانه‌گیری دقیق‌تری داشته باشند که بعدها حتی در جنگ‌ها برای پرتاب کمان و نیزه نیز بسیار مفید بود.

  اما حقیقت این است که در دوره‌های جنگ در قرن ۱۸، بطری‌های خالی مشروبات الکلی و نشانه‌گیری برای انداختن چوب کبریت از فاصله دور به داخل این بطری‌ها یکی از جالب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین تفریحات این سربازها بود که بعدها این فکر به ذهنشان خطور کرد که می‌توانند به شکل بهتر و سرگرم‌کننده‌تری تفریح کنند و حتی از این بازی پول دربیاورند که پس از مدتی بطری‌ها تبدیل به یک تخته مسطح شد و با تکه چوب‌های تراشیده شده به قطعات کوچک و نوک تیز بدل گشتند.

  صفحه چوبی و مسطح که «بورد» نامیده می‌شود از تعدادی حلقه‌های رنگین که به فاصله‌هایی معین نقاشی شده تشکیل می‌گردد که هر پرتاب در داخل یکی از حلقه‌های رنگین امتیاز مخصوص به خود را دارد. از آنجایی که قرن‌ها پیش هر وسیله سرگرمی و وقت گذرانی از دید قشر مرفه و سطح بالای جوامع دور نمی‌ماند، دارت و پرتاب دارت نیز به سرعت مورد توجه شاهزادگان و ثروتمندان اروپایی قرار گرفت و در مدت زمان کوتاهی تا حدی در میان آن‌ها شایع شد که گاهی ساعت‌ها در شبانه روز را به انجام این بازی اختصاص می‌دادند و بر سر پرتاب دارت با هم شرط‌بندی هم می‌کردند.

  در این میان هنری هشتم یکی از آن دسته شاهانی بود که لذت زیادی از این بازی می‌برد و حتی به یکی از نجارهای معروف و به نام زمان خود دستور داد تا یک ست کامل از بورد دارت و نیزه‌های کوچک چوبی را با آرم سلطنتی بسازد تا به معشوقه زیبای خود (آنه بولین) هدیه کند. وی همچنین در میان شاهزادگان خوشگذران انگلیسی مسابقاتی را با جوایزی در خور توجه ترتیب داد.

  https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *